חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

בואו לגלות כמה פשוט
אז למה בעצם כדאי לשכור ציוד?

אם הנכם מפיקים אירוע והחלטתם כבר שאתם מעוניינים לשכור ציוד עבורו קיימות 2 אפשרויות:
השכרת ציוד לאירועים היא בד"כ יעילה, זולה, וטובה יותר מרכישת ציוד.

אנחנו בחברת טרמפולינה השכרות משכירים לכם מוצר בשירות הטוב ביותר. 

 • דף הסבר כיצד ניתן להפעיל את המתקן ולקפלו בחזרה בקלות.
 • כל מוצר להשכרה מגיעה אם הוראות שימוש והראות בטיחות.
 • סרטים ומידע נוסף כיצד להפעיל את הציוד במידת הצורך באתר.
 • כל מוצר נבדק מול הלקוח.
 • בהשכרת מתקנים מתנפחים תקבלו עגלת ציוד.
חברת טרמפולינה תעשה הכול בכדי להפוך את השכרת הציוד לדרך הקלה ביותר לתפעול.
ראשית, אם הנכם מתכננים אירוע חד-פעמי, או מס' מצומצם של אירועים בהם תשתמשו בציוד, השכרת מוצרים תשתלם לכם מבחינת מחיר. רכישת מוצר חדש ובאיכות טובה יקרה מאד כיום בשוק. לכן, חברת טרמפולינה השכרות ציוד תספק לכם את הציוד ברמה הגבוהה ביותר במחיר משתלם המתאים לכל כיס!
בנוסף לכך, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של ציוד המתאים לאירועים: מכונת פופקורן, מכונות סוכר, מתקנים מתנפחים ועוד.. בעלות שתרכשו מוצר אחד תוכלו לשכור כמה וכמה אטרקציות לאירוע ולהשאר עם עודף. 
בהשכרת ציוד אתם חוסכים מקום אחסון (כי סביר להניח שהציוד, בין אם מדובר במכונת סוכר או בין אם מדובר במתקן מתנפח באיזה שהוא שלב יימאס על ילדיכם ויעלה אבק במחסן) כמוכן, אנו מתחזקים את כל הציוד על מנת שביום האירוע שלכם לא יהיו תקלות, אנו כמובן נדריך אתכם בתפעול המוצר ונעמוד בשבילכם בכל שאלה או בעיה.
חשוב לציין ששכירת ציוד תורמת לאיכות הסביבה, בימים אלה, בהם נושא התחממות כדור הארץ לא יורד מסדר היום, חשוב להיות אכפתי כלפיי הסביבה בה אנו חיים. כאשר אנו משתמשים בציוד שכבר קיים, ולא קונים מוצר חדש, וכך בכל תחום (לא רק בהשכרת ציוד לאירועים), אני עוזרים לסביבה. אני בחברת טרמפולינה השכרות מאמינים בשמירה על איכות הסביבה ומזמינים אתכם להשכיר ציוד ולתרום לסביבה נקייה יותר. 
 • השכרת ציוד בלבד- תשלום עבור הציוד, לקיחת הציוד ותפעולו באופן עצמאי.
 • השכרת ציוד ומפעילים-
 • ניתן להשכיר ציוד מחברות המפיקות אירועים, חברות אלו מגיעות לאירוע ומתפעלות את המכשירים.
השכרת ציוד לאירועים היא הדרך הזולה, היעילה והקלה ביותר.
 • עלות- מחיר השכרת ציוד קטן בהרבה מהמחיר אותו דורשים המפעילים. במחיר של שכירת מוצר אחד בליווי מפעילים תוכלו להנות משכירת ציודים רבים שיגוונו ויעשירו את האירוע שלכם. לדוגמא, בעלות של השכרת מתנפחים מתקן מתנפח ותשלום עבור המפעילים, תוכלו לשכור עבור ילדיכם 2 מתקנים מתנפחים, מכונת סוכר ואף להשאר עם עודף.
 • נוחות- הנוחות בשכירת ציוד היא מעל לכל. לעיתים הדבר מצטייר כמשהו מסובך, אך חשבו על כך שאינכם צריכים להיות תלויים בלוח הזמנים של המפעילים, הלקוח הוא זה שלוקח את המוצר ברגע שנוח לו. כל המתקנים יכולים להכנס לכל רכב פרטי.
  חשבו כמה יתאכזבו ילדיכם אם המפעילים שהזמנתם יתעכבו. כאשר אתם שוכרים ציוד לוח הזמנים של האירוע בידיים שלכם, תוכלו להשתמש במוצר ללא הגבלת זמן ובזמן הנוח והרצוי לכם (כמובן בטווח שהגדרתם מראש).
 • תפעול- הפחד הגדול בשכירת מוצר הוא היכולת לתפעלו, אנו כמובן יודעים שאינכם מפעילי מתקנים מקצועיים ולכן כל הציוד קל ונוח לתפעול, במידה ותהיה בעיה כלשהי- אנו כמובן נדריך אתכם בתפעול המוצר ונעמוד בשבילכם בכל שאלה.
אצלינו בחברת טרמפולינה השכרת ציוד תוכלו לשכור מגוון שופע ורחב של השכרת ציוד לאירועים. את הציוד תוכלו לבחור ממגוון רחב, לבוא באופן עצמאי בזמן שנוח לכם, לאסוף אותו, להרכיבו ולהפעילו באופן עצמאי כמובן בליווי ותדרוך מלא ומפורט שניתן לכם.

אנו ממליצים מאד על השיטה הזו מכל הבחינות. הן מבחינת העלות שהיא הרבה יותר נמוכה מהזמנת מפעילים והן מבחינת נוחות.

לאור הדברים הנ"ל ניתן לראות כי השכרת ציוד לאירועים הרבה יותר משתלמת מרכישת מוצר חדש הוא הזמנת מפעיל לאירוע מבחינות רבות. השכרת ציוד תעזור לכם להפיק אירוע מושלם במחיר משתלם, באיכות גבוהה, בקלות ובנוחות, וכל זה כמובן תוך שמירה על הסביבה שלנו.
  
עברו לדף ראשי של השכרת מתנפחים לאירועים
לייבסיטי - בניית אתרים