חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

לקוחות מספרים
 
   
אתמול חגגנו לבני הבכור את יום הולדתו
ה-8, בחרנו לשכור מתקן מתנפח ומכונת סוכר, הילדים כל כך נהנו מהקפיצה על המתקן המתנפח , וכמובן מטעמו המתוק והמדהים של צמר הגפן המתוק שבעלי ואני הכנו באמצעות המכונה הנוחה והידידותית ששכרנו. מי היה מאמין שבמחיר כה נוח נסב אושר רב כל כך לילדים?
 
יעל, מודיעין
שבוע לפני יום הולדתה ה-10 של בתי, גאיה עמדתי מול שאלות רבות, חברתי שכבר עברה ימי הולדת רבים, המליצה על השכרת מתקנים מתנפחים, לאחר חיפוש מעמיק הגעתי אליכם, ומיד נפתרו כל הבעיות, לאחר התייעצות עם אחד הנציגים האדיבים של החברה החלטתי לשכור מתקן מתנפח בצורת טירה וכך נתתי לכל הילדות וכמובן לבתי המדהימה להרגיש נסיכות ליום אחד. פחדתי שאסתבך בהרכבת המתקן, אך קיפולו והרכבתו היו פשוטים ונוחים.
סיון, תל אביב
   

בתי החליטה שהיא רוצה יום הולדת בקולנוע,ולכן הפכתי את הבית לבית קולנוע, שכרתי מקרן, מסך מכונת פופקורן כריות ומזרונים. הילדים כל כך נהנו מהסרט ומה פופקורן הטרי שהכנתי בעזרת מכונת הפופקורן ששכרתי. מה גם שריח הפופקורן שמילא את הבית יצר אוירה אמיתית של בית קולנוע. תודה לצוות המדהים.
 

מיטל קרופ

אני ובעלי רצינו להפתיע את ילדינו ביום שבת בבוקר. הם התעוררו והופתעו לגלות שהחצר שלנו הפכה לפרק שעשועים, שכרנו עבורם מתקן מתנפח, הילדים כמובן מהרו להתקשר ולהזמין את חבריהם, המתקן נשאר בבית לאורך כל סוף השבוע וכך גם החיוך על פניהם של הילדים. ביום ראשון בבוקר קפלנו את המתקן המתנפח יחד. שווה כל שקל!

רונית, כפר סבא

   
חגגנו לבעלי יום הולדת 50, מכיוון שמדובר ברוני, רציתי להפתיע אותו במשהו מיוחד, ארגנתי לו מסיבת הפתעה יחד עם חבריו והמשפחה. עשינו "על האש" ושכרתי ברז בירה. בעלי הרגיש כאילו הוא חזר לגיל 20 וכל כך נהנה למזוג לעצמו שוב ושוב בירה. כמובן שהבירה הוסיפה לאוירה והצחלת האירוע.
מירה יצחק
מספר ימים לקראת יום ההולדת של בני עוד לא ידענו מה אנו מתכננים, ברגע האחרון החלטנו לשכור מתקן מתנפח, לא ידענו כמה פשוט הדבר, הבנו שאין צורך בהתקנה מיוחדת ושצריך רק לבוא ולאסוף את המתקן. כשהגענו זכינו בשירות אדיב וביחס אישי של הנציגים, הם הסבירו לנו על קיפול המתקן המתנפח היה מדהים.
 
עמי דריי, ראשון לציון
   

מדי שנה אנו מארגנים ערב קריוקי לחברים בביתינו ושוכרים מערכת קריוקי, השנה ערכנו אותו בחצר, רצינו שכולם ישבו יחד ושתהיה אוירה טובה ,שמחנו לראות שניתן לשכור גם פופים וכריות ולכן שילבנו ושכרנו פופים כריות ומחצלות, שיהיה לאורחים נוח."האירוע הוכתר בהצלחה רבה.
 

נעמה ונדב, כפר יונה

חגגנו יום הולדת לבתי, אורי, בררנו לגבי עלויות של שכירת מתקנים מתנפחים והתברר לנו שאם שוכרים את המתקנים ללא עלות ובתפעול עצמאי-זה הרבה יותר משתלם! הלכנו על חבילה של מתקן מתנפח, סט ג'ימבורי ומכונת סוכר, המחיר היה אטרקטיבי. כמובן שארגנו הכל בהפתעה לאורי הקטנה שלנו, שהייתה מאושרת עד הגג שראתה מה מחכה לה בחצר...

עופר, נתניה

לחצו כאן כדי לחזור לעמוד השכרת מתנפחים
 


לייבסיטי - בניית אתרים