חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

שאלות ותשובות

האם אתם נותנים ביטוח למתקנים?

אנו בטרמפולינה ייבוא ושיווק בע"מ, דואגים לנקות ולבצע בדיקה מקיפה של הציוד לפני שהוא נמסר ללקוח, חשוב לציין שאיננו מבטחים את הטרמפולינה מה שאומר שהאחריות היא על הלקוח.
 

האם אתם מובילים ומפעילים את הציוד לבית הלקוח?

לא. אנו מחסן להשכרות בלבד, מה שאומר שאנו לא מובילים ולא מפעילים, הלקוח מגיע לקחת את הציוד, ומפעיל אותו לבד, כמובן שאנו נותנים הוראות הפעלה כדי שיהיה  יותר קל ומובן.
 
 
מה הם שעות הפעילות?

א-ה בין השעות  8:30-17:00 . יום ו - משעה 8:00 עד לשעה 12:30  
 
האם המתנפחים נכנסים באוטו פרטי?

אם מדובר במתנפח אחד, נכנס בלי בעיה לרכב פרטי, כמובן שיש עדיפות שהרכב יהיה ריק מדברים. אם מדובר בשני מתנפחים, עדיפות להגיע אם רכב שהספסלים מתקפלים או רכב מסחרי.
 
 
לכמה ימים ניתן להשכיר את הציוד?

את הציוד ניתן להשכיר לכמה ימים אשר אתם צריכים את הציוד, כמובן שזה בתיאום מראש ועל כך ינתן המחיר, אם מדובר ליום אחד של השכרה, ניתן לאסוף את הציוד באותו יום ולהחזיר יום למחרת באותו תשלום שנקבע מראש.
 

איך מתבצע נוהל ההזמנה?

ביצוע הזמנה צריך להתבצע מראש, חשוב מכיוון שאנו בודקים האם הציוד שאתם רוצים להזמין פנוי באותו תאריך אשר תרצו. במהלך ההזמנה, אנו לוקחים פרטים של הלקוח. בסיום הזנת הפרטים של ההזמנה אנו שולחים את ההזמנה ללקוח במייל או פקס כדי שיאשרו לנו את ההזמנה וישלחו אלינו חזרה. בנוסף לכך, בכל הזמנה אשר אנחנו מבצעים מול הלקוח, נדרש לתת כ"א לביטחון בלבד, התשלום יבוצע בעת מעמד לקיחת הציוד.
 

איך ניתן לבצע את התשלום?

ניתן לבצע את התשלום במזומן, כרטיס אשראי או צ'ק (תשלום 1)


הכי חשוב שתזכרו, השכרת מתנפחים לאירועים זה דבר פשוט וכולם יכולים לעשות אותו! אנחנו זמינים לכולם , נגישים לכולם, ונשמח לעזור לכולם!
לייבסיטי - בניית אתרים