חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

פתרונות לסוף הקיץ

פתרונות לסוף הקיץ

 

הקיץ הישראלי הוא קשה מבחינות רבות, החום המעיק מתיש וקשה מנשוא, הילדים בחופש וצריך למצוא להם תעסוקות ועוד שלל תופעות קיץ נפוצות. מבחינה זו, סוף הקיץ הוא כנראה הכי קשה – כבר אין קייטנות לילדים ורבים מהם מגיעים איתנו לעבודה והחום הכבד כמובן מקשה על האווירה בעבודה. אך למרות מזג האוויר החם והדביק, דווקא תקופה זו של סוף החופש הגדול היא הזדמנות פז להנאה וגיבוש של העובדים, עם או בלי ילדיהם, – פשוט צריך למצוא פתרונות לסוף הקיץ שיתאימו לכם ויהיו איכותיים באמת.

למנף את סוף הקיץ לטובת כולם

ארגונים אשר משכילים לאמץ פתרונות לסוף הקיץ המתאימים הן לעובדים והן למשפחותיהם שנמצאות בחופש – הילדים – יכולים למעשה למנף את התקופה הקשה הזו לטובת כל הצדדים. כאשר מארגנים פעילויות מיוחדות ומהנות לעובדים ולילדיהם שנמצאים בחופש בחוסר מעש יוצרים גיבוש פנימי בין העובדים, משפרים את המוטיבציה ואת ערך הארגון עבור העובדים ומאפשרים להם ליהנות יחד עם ילדיהם בסיום החופש בלי לדאוג לתעסוקה ופעילויות בעצמם.

כאשר חושבים על פתרונות לסוף הקיץ הכוללים פעילות מהנה ומשותפת לעובדים וילדיהם, מאפשרים להם להכיר זה את זה לעומק ובכך ליצור גיבוש אמיתי ומשמעותי.

ימי כיף לעובדים, השכרת מתנפחים

היום ידוע כבר כי ארגון ימי כיף לעובדים הוא חלק בלתי נפרד מניהול משאבי אנוש נכון, ימי כיף אלו תורמים לעובדים רבות וכך תורמים באופן ישיר גם לארגון עצמו. מבחינת פתרונות לסוף הקיץ אחד הנושאים המתאימים ביותר הוא ארגון של יום כיף שכזה, לעובדים ורצוי גם לילדיהם או כל משפחתם כך שהאירוע יתאים מבחינת זמנים ולוגיסטיקה לכך שהחופש מסתיים ולילדים כבר ממש אין מסגרת למשך היום. ימי כיף מיוחדים אלו בסוף הקיץ יכולים להיות אירועי בריכה למיניהם, הפנינג חגיגי ועמו אטרקציות בחוף הים או מקום נעים אחר. עדיף לכלול הפעלות ואטרקציות לילדים וגם דברים ייעודיים לעובדים כמו גם פעילויות משותפות וכמובן אוכל פשוט וטעים.

טיולי עובדים וילדים לסוף הקיץ

רעיון נוסף של פתרונות לסוף הקיץ עבור העובדים וילדיהם הוא ארגון טיול מהנה ומיוחד, כולם יחד עם אוטובוס להנאה מגבשת ובלתי נשכחת באתרי טבע, אתרי מורשת, פארקים מיוחדים וכן הלאה.

תמיד יהיה ניתן להשכיר מאיתנו ציוד ולחגוג עם הילדים בבית או בפארקים! עברו דף השכרת ציוד לאירועים וראו איזה ציוד ניתן להשכיר.


קישורים מומלצים:השכרת פטריות חימום

לייבסיטי - בניית אתרים