חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

מתנפחים ליום הולדת

לנועה יש יום הולדת! אמא של נועה מתכננת חגיגת יום הולדת ליום שישי אחר-צהריים.נועה הכינה רשימת מוזמנים: חבריה הטובים,משפחה וגם שכנים.

אמא של נועה מכינה לה הפתעה למסיבה: היא החליטה להביא מתקנים מתנפחים להשכרה, קיר טיפוס, טרמפולינה ענקית בצורת גי'רפה, מגלשות מים מטריפות ועוד ועוד. את המתנפחים להשכרה היא השכירה ממישהו שפרסם מודעה באינטרנט. אמא של נועה דיברה עם הבחור בטלפון הם סיכמו על איזה מתקנים הוא מביא למסיבה ובסוף השיחה אמר לאמא של נועה שתהיה הפתעה כשהילדים יקפצו על המתקנים המתנפחים להשכרה וצחק.

אמא של נועה הרגישה לרגע משהו קר בבטן שלה.

אחרי שבוע היום הגדול הגיע! האורחים הגיעו למסיבה בבגדים חדשים והביאו לנועה מתנות יפות. המסיבה התחילה וכולם נהנו, הילדים נהנים משלל אטרקציות לילדים שהוספתם להם, כמו מתנפחים, שולחנות משחק וכדומה...
השמחה הייתה גדולה מאוד ונועה הייתה מאושרת. הילדים קפצו על הג'ירפה עד שכמעט הגיעו לשמיים ובחזרה. החבר'ה הגדולים יותר התחרו בקיר הטיפוס הגבוה ונהנו גם כן. אחר כך כולם הלכו למגלשות מים והתחילו במלחמת מים ענקית עד שכל המים היו בחוץ והיה צריך למלאות את הבריכה שבסוף המגלשה עוד פעם ועוד פעם. אחר כך אמא של נועה קראה לכל האורחים לראות את נועה מכבה את הנרות בעוגה היפה שאמא שלה הכינה.

הילדים וכל האורחים אכלו את העוגה ונהנו מכל ביס וביס. לאחר שסיימו  לאכול שבו הילדים לשחק במתקנים המתנפחים להשכרה ונהנו מכל שנייה. בדיוק ברגע שהתחיל להחשיך וההורים כבר רצו ללכת הביתה להתקלח ולישון והילדים התחננו להישאר עוד קצת כי הם כל כך נהנו, קרה משהו מפחיד, פתאום אימא של נועה שומעת שלושה בומים ענקים 

ברצף,היא נבהלת ורצה  לבדוק מה קורה עם הילדים. היא מגיעה לאזור המתקנים המתנפחים להשכרה ומגלה שלושת המתקנים שהשכירה התפוצצו!

הילדים שהיו על המתקנים נפלו בחוזקה על הרצפה והתחילו לבכות, הם כל כך נבהלו. הם לא הבינו איך כל זה קרה! במזל הילדים חטפו רק מכות יבשות. אבל נועה הייתה כל כך עצובה שביום הולדת שלה כל הילדים בכו. היא הרגישה לא נעים והיא האשימה את עצמה. אמא שלה ניסתה להרגיע אותה ולהסביר לה שזה לא בגללה אלא בגלל הבחור שממנו היא השכירה את מתקנים מתנפחים ליום הולדת. נועה נרגעה והבינה שהכול בסדר ושהעיקר שלכולם לא קרה כלום. הלילה ירד ונועה הייתה כל כך עייפה שנרדמה אפילו לפני שהיא פתחה את כל המתנות היפות.

מסקנה - השכרת מתנפחים זה דבר טוב איכותי ובטוח. זה לא יקרה לכם, רק צריך לדעת ממי להשכיר את המתנפחים!

לייבסיטי - בניית אתרים