חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

מתנפחים להשכרה בסטנדרט גבוה

ראיתם פעם אנשים מבוגרים ורציניים בחיי היומיום מחייכים ומשתטים? ישנם כמה, נקרא להם אמצעי קסם, שגורמים גם לרציניים מאד שבינינו להשתחרר ולחזור קצת אל הילדות. האמצעים הללו מיועדים ומשמשים לרוב קהל צעיר בהרבה, כזה שגירויים משפיעים עליו ובונים אותו, קהל המחפש להשתולל, לעשות כיף ולהעביר את הזמן בהנאה רבה שמבלי לדעת, גם תורמת לפעילותם הגופנית. אלא הם הילדים כמובן, אנשים קטנים המחפשים ריגושים כל הזמן, מתלהבים מהר ומאבדים עניין כמעט באותה המהירות. אז מה הם בדיוק אותם אמצעים קסומים המשרתים על הצד הטוב ביותר גם מבוגרים וגם ילדים? מתקנים מתנפחים.

 

מדהים לראות כיצד בד אטום ממולא באוויר מעניק כל כך הרבה אנרגיות ושמחה. מעבר לנפח המאפשר לקפוץ, נראה שההצלחה של מתנפחים טמונה גם כן בצורות המיוחדות שלהם. למשל, ישנם מתנפחים בצורת טירה, או קיר טיפוס ואפילו מגלשות. אלו קמים לתחייה ומציתים את הדמיון והחיוניות על ידי מפוח חשמלי המחובר אליהם, ושומר על הגודל והנפח כל הזמן, גם אם  הילדים מבטאים את כל יכולתם הפיזית ומפעילים לחץ. מתנפחים עשויים מבדים שונים כאשר המוביל מבניהם הוא בד השמשונית ומדוע? מאחר והוא עבה, עמיד וחזק מאד בהשוואה לשאר סוגי הבדים הקיימים.

ניתן לראות מגוון מתנפחים להשכרה שאנו מציעים באתר.

אז איפה נתקלים באותם קסמים מתנפחים? ברבות מהמשחקיות של הילדים הלוא הן ממלכת הג'ימבורי, או פארקים עם אזורי פעילות ומתקנים לילדים. ישנה אופציה מצוינת של מתנפחים להשכרה אשר יכולה לשמש מועצות מקומיות לאירועים, או עסקים פרטיים כמו גם אירועים פרטיים. השכרת מתנפחים זמינה לכולם וישנם מתנפחים המתאימים אפילו לאירוע בחצר

הפרטית. אם חושבים למשל לעשות יום הולדת בלתי נשכח לילד שגם המבוגרים ידברו עליו אחר כך והילדים ירצו בדיוק כזה יום הולדת לעצמם, השכרת מתנפחים היא אטרקציה קלילה וזמינה, הממלאת היטב את הזמן ולכן יכולה בזכות עצמה לשמש תוכנית אומנותית ללא ליצן, קוסם או אמן משעשע אחר. גם אירועי עובדים וילדים מתאימים להשכרת מתנפחים, כך ההורים יוכלו לשבת לנוח קצת או להצטרף אם רוצים והילדים, מעסיקים את עצמם בכיף אדיר.

 

כיצד בוחרים מתנפחים מתאימים? 

  • היחס בין השטח  וגודל המתקן חשוב מאד. צריך להיות ריאליים ולבחור מתקן מתנפח אשר מתאים קודם כל לגודל המקום בו מתרחש האירוע.
  • כמות משתתפים. עוד פרמטר לבחירת מתנפחים. אם מדובר באירוע קטן, אולי מתאים מתקן אחד או שניים ואם אירוע גדול כמו גיבוש שכבתי, צריך מספר מתקנים.
  • נושא האירוע. מאחר ובעולם השכרת המתנפחים ישנם מגוון מתקנים בצורות שונות, כדאי להתאים את המתקנים למה שאוהבים הילדים, או להתאים לקונספט האירוע אם יש כזה.

 

רוצים לדעת מאיפה משכירים את המתנפחים הכי טובים? הנה שש סיבות אשר ישכנעו אתכם כי חברת "t-rent" היא הכתובת עבורכם:

  • בטיחות – חברת t-rent  מייבאת את המתקנים המתנפחים מארה"ב. הם עשויים מבד השמשונית שכבר ציינו שהוא העמיד והחזק ביותר, ולכן המתקנים מתאימים לשימושים מסחריים, מרובים ואינטנסיביים. 
  • איכות – ישנו יחס הדדי בין בטיחות לאיכות. מאחר ובד המתקנים המיובא נחשב לאיכותי ביותר בשוק, הבטיחות מובטחת ומתקני החברה מובילים בתחום.
  • תפעול קל – אל תתנו לגודל לבלבל אתכם, מתנפחים הם קלי משקלי וניתן לתפעל אותם באופן עצמאי.
  • הניסיון מדבר – כבר למעלה מעשור פועלת החברה בתחום ומשמרת את המוניטין המקצועי והטוב עם מגוון מתנפחים להשכרה לסוגי אירועים וגילאים שונים.
  • עם אצבע על הדופק – בחברה דואגים להתעדכן במה שחדש בתחום על ידי ביקורים קבועים בתערוכות בנושאי אטרקציות. השמירה על עדכניות מעניקה לכם את הבטוח והמוצלח שיש.
  • יחס אישי – אתם מונים את הבקשות והצרכים, ובחברה מקשיבים ומתאימים לכם את המתקנים המתנפחים האידיאליים עבורכם לאירוע.

ניתן לעבור לדף הראשי של השכרת מתנפחים לאירועים, השכרת מתנפחים

 

לייבסיטי - בניית אתרים