חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

יום הולדת לגיל הרך

מחפשים רעיונות ליום הולדת בלתי נשכח עבור הקטנטנים? אנו מציעים לכם מגוון חבילות יום הולדת לגיל הרך שהורכבו במיוחד עבורכם ועבור ילדכם על-ידי צוות מוביל בתחום. בחרו בחבילה המתאימה לכם על מנת לקבל פרטים נוספים.

חבילות יום הולדת לקטנטנים

 
חבילת יום הולדת לגיל הרך
10-15 ילדים
מגיל 2-5
  מסיבת יום הולדת לילדים
25-40 ילדים
מגיל 2-5
 
 
 

חבילת יום הולדת לגיל שנה

15-20 ילדים
מגיל 2-5
 

חבילת יום הולדת רטוב

25-40 ילדים
מגיל 2-5
 
 

חוגגים איתנו יום הולדת לגיל הרך.

ום הולדת יש רק פעם בשנה, וכשמדובר בקטנטנים ההתרגשות בכל שנה יותר ויותר גדלה. ישנן אפשרויות רבות למסיבת יום הולדת לגיל הרך, והתחרות בשוק ימי ההולדת לגילאים אלו גדולה.
יום הולדת לגיל הרך דורשת מחשבה רבה ממספר היבטים:
ראשית, יש לחשוב על פעילות שתמשוך את הקטנטנים ותעסיק אותם לאורך כל יום ההולדת. ילדים בגיל הרך נוטים להשתעמם מהר, ולכן עלינו למצוא פעילות שתמשוך את עיניהם, תעסיק אותם ותסב להם הנאה ממשוכת.
בנוסף לכך, כשמדובר ביום הולדת לגיל הרך, הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות, יש למצוא פעילויות בטיחותיות עבור הקטנטנים שלכם ולהרחיק מהם דברים מסוכנים, מה גם שמדובר בקבוצה של ילדים והאחריות היא גדולה יותר.
יום הולדת לגיל הרך צריכה להתאפיין בצבעוניות וססגוניות, מומלץ לקשט את מקום האירוע בדברים שימשכו את עינהם של הילדים ולשים ברקע מוזיקה קופצנית ושמחה. ילדים בגילאים אלו מפתחים את החושים ולפי מחקרים נמשכים לצבעים חיים ושמחים.
עם זאת, מומלץ לשלב פעילות שתתרום להתפתחות הילד, ניתן לשלב פעילות חינוכית (משחקי חשבון, אותיות) ופעילויות לפיתוח המוטורי של הילד.
אנו מציעים לכם מגוון חבילות יום הולדת לגיל הרך שהורכבו על-ידי מומחים בתחום. החבילות מורכבות משילוב של מתקנים מתנפחים, המשלבים זחילה, קפיצה, טיפוס ופעילויות שונות העוזרות להתפתחות של ילדיכם, כל המתקנים צבעוניים ובטיחותיים ויבטיחו לכם רוגע ובטחון, ולילדיכם- הנאה מרובה וחוויה בלתי נשכחת, עם זאת בחרנו לשלב אפשרויות ישיבה לילדים (מחצלות וכריות) בזמן ההפעלות, המנוחה והכיבוד. בנוסף לכך, אנו מציעים לרשותכם מגוון מכונות מזון ושתייה שיהוו עבורכם פתרון קל לכיבוד טעים עבור הקטנטנים בכל
יום הולדת לגיל הרך.
כל מה שנותר לכם לעשות בדרך ליום הולדת בלתי נשכח, הוא לבחור את החבילה המתאימה לכם ולילדכם..


חזרה לדף הפעלות ליום הולדת, השכרת מתנפחים השכרת פטריות חימום


לייבסיטי - בניית אתרים