חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

השכרת ציוד להפקות

הפקה אינה מילה גסה. היום, כאשר כל אירוע שני הוא הפקה, צריך להתחבר אל המילה הזו ומה שכרוך בה. בין אם מדובר ביום הולדת, יום כיף לעובדים, בר מצווה או בת מצווה, יום נישואין וכדומה, תמיד יהיו אלו אשר ירצו להשקיע באירוע זכיר ומהנה במיוחד. אז אם מבקשים אירוע שישאיר טעם טוב בפה, אי אפשר להסתפק בפובה אוכל וישיבה על כיסאות פלסטיק, או בחוט בלונים ומוסיקה הבוקעת ממערכת שמע מאולתרת. ישנן דרכים שונות לייצר את אותו אירוע בלתי נשכח ולשם הוצאתו לפועל, ישנן אפשרויות ועזרים מתאימים.

 

אחד הדברים הראשוניים המגדירים אירוע מלהיב וכזה שנוח להפיק אותו הוא בחירת נושא. כאשר למשל, מחליטים לעשות בר מצווה בסגנון מחנאות, יודעים לבנות בקלות רבה יותר את תוכן האירוע, להכין רשימה של ציוד מתאים, תוכנית אומנותית וכו'. אז צריך למשל אוהלים, מזרונים, מחצלות, גנרטורים וציוד דומה, בכדי לייצר אירוע מחנה מוצלח בטבע. האפשרות ה"כבדה"  להוציא את האירוע לפועל, היא להביא ציוד מהבית. הבעיה היא, אירועים גדולים, בהם יש צורך בציוד רב למספר אנשים. בדיוק לשם כך, ישנה השכרת ציוד.

 

השכרת ציוד הינה דרך נוחה וכדאית ההולכת בד בבד עם הפקות אירועים. טעות לחשוב כי השכרת ציוד הינה פעולה יקרה ומסורבלת כאשר למעשה, מדובר בפתרון מעשי, נוח, חסכוני ומשתלם. אז למה השכרת ציוד כדאית יותר מאלטרנטיבות אחרות?

אלו היתרונות:

 1. קודם כל המחיר – העלויות של השכרת ציוד לאירועים נמוכה בהרבה מאשר רכישה של מוצר חדש. לעיתים מחיר מוצר חדש שווה ערך לכמה פריטים מושכרים אשר יכולים להעלות את רמת האירוע בכמה דרגות. כאשר הציוד נועד לשימוש חד פעמי, אין כל הגיון לקנות אותו.
   
 2. הבטחת איכות – ציוד מושכר, נבחר באופן דקדקני ומוקפד על ידי צוות יודע דבר בתחום. הציוד איכותי, מהסוג הטוב ביותר ומותאם בשלמות לביקוש בתחום השכרת ציוד לאירועים. לרוב, ציוד הנמכר באופן פרטי יהיה מאיכות זולה ופחות טובה. בהשכרה, מובטחת איכות גבוהה,  כאשר אתם מקבלים את המובחר שקיים.
   
 3. אחזקת ציוד – כאשר רוכשים ציוד באופן פרטי, ישנן עלויות תחזוקה הדורשות זמן יקר והשקעה כספית נוספת כגון שימון הציוד, מניעת חלודה וכדומה. השכרת ציוד לאירועים חוסכת את כאב הראש. הציוד עובר בדיקות ותחזוקה אחת לתקופה, דבר המבטיח ציוד טוב ותקין.
   
 4. מגוון לבחירה – שכירת ציוד לאירועים השכרת מתנפחים פותחת את אפשרות הבחירה. ישנם מגוון מוצרים להשכרה וניתן ליהנות בכל פעם ממוצר אחר מבלי להישאר כל הזמן עם אותו המוצר. כאן נפתחת האפשרות להפתיע ולחדש באירועים נוספים.
   
 5. אחסנה – במידה ורוכשים ציוד, צריך מקום בשביל לאחסון אותו כשאינו בשימוש. בין אם מדובר בציוד כבד וגדול התופס מקום רב או ציוד רגיל, צריך לדאוג למקום אחסון מתאים. בהשכרת ציוד לאירועים חוסכים בעלויות האחסון ולא צריכים לדאוג למקום אחסנה.
   
 6. מגמה ירוקה – נושא איכות הסביבה רלוונטי כיום יותר ויותר ואינו יורד מסדר היום. ייצור מוצרים גורם לפגיעה אקולוגית של התחממות כדור הארץ. השכרה כנגד קנייה, מסייעת ולו במעט בשמירה על איכות הסביבה.
   
 7. עצה מקצועית – כאו נכנסת לתמונה חברת "טרמפולינה – השכרת מתנפחים לאירועים" אשר ניתן לשכור ממנה רשתות צל, גנרטורים, רשת כדור אף, שולחנות, כריות, מחצלות, אוהלים ועוד. חברת "טרמפולינה – השכרת ציוד לאירועים" אינה משאירה אתכם להסתדר עם הציוד ששכרתם, אלא מעמידה לרשותכם צוות מוביל המסייע בארגון הציוד, החל ממיקומו ועד קיפולו, ואם צריך, גם מעניקים ייעוץ מקצועי.


קישורים מומלצים:השכרת פטריות חימום

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים