חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

איזה ציוד אנו מציעים להשכרה?

"קום והתהלך בארץ בתרמיל ובמקל..." כתב פעם יורם טהרלב בשירו המפורסם, שיר המזוהה היטב עם אופייה של ארץ ישראל, ההיסטוריה שלה, נופיה ושורשיה, אשר מעודדים מטיילים רבים לתור אותה ולבקר באתריה השונים. פעם, תרמיל ומקל אולי היו מספיקים למטייל הצנוע, כיום, בעיקר כאשר מדובר בטיולים מאורגנים, ימי גיבוש ואירועים, אין סיכוי שהתרמיל המקל יספיקו, ולנוחות והפינוק שמחפשים כיום, אפילו בשטח, יש צורך בציוד מתאים.

 

ישנם סוגים שונים של טיולים, כאלו הנפרשים על פני כמה ימים וכוללים שינה, טיול של יום אחד ארוך, או פיקניק בחיק הטבע של כמה שעות. לכל סוג של טיול או אירוע טבע, יש צורך בפריטי ציוד שונים. אם למשל ישנים בחוץ, יש צורך במזרנים, אוהלים, או שקי שינה. אם מדובר באירוע של מספר שעות, שמעורבת בו מוסיקה או מסך הקרנה, יש צורך בגנראטור או מחצלות לישיבה. אם ממוקמים באזור שאינו מוצל בשעות היום, צריך רשתות צל. רובנו, איננו מטיילים דרך קבע או לעיתים דחופות ולכן, לא מחזיקים באמתחתנו את הציוד המתאים או חלק ממנו. חברות מסוימות עורכות טיולי עובדים או אירועים בטבע וזקוקות לכמויות של ציוד. לשני המקרים, פתרון מצוין, נגיש ומשתלם, השכרת ציוד.

 

השכרת ציוד לטיולים חוסכת הרבה כאב ראש והוצאות כספיות מיותרות, לציוד שאולי לא יהיה בו שימוש חוזר בכלל. אלו סיבות טובות למצוא חברה שזהו תחום התמחותה, וניתן להשכיר ממנה את כל הציוד הנדרש במקום להזמין ציוד מכמה מקומות. "השכרת מתנפחים  "T rent מציעה לכם מבחר מגוון של ציוד טיולים להשכרה, עבור כל מטרה שהיא. ברשות החברה ציוד המתאים לכל גיל ונוח להובלה באופן עצמאי, גם ברכב הפרטי. 

 

אז מה יש לחברת "השכרת ציוד  "T rent להציע לכם?

 • השכרת כריות – זה בסדר שאתם יכולים להסתדר עם מזרן בלי משהו להניח עליו את הראש, או שלא מתחשק לכם לסחוב כרית מהבית במקרה וכן צריכים מצע רך לראש. אבל, אם יש אפשרות לקחת כריות רכות ונעימות, בצבעים שונים ובמחיר אטרקטיבי, מדוע לא ללכת על זה?
   
 • השכרת מזרנים – לישון על דשא, אדמה או בטון לא נשמע הדבר האידיאלי ביותר. לכן, המינימום הוא מזרן המתאים גם לישיבה וגם לשינה. הריפוד של המזרנים ניתן לכיבוס ובכמות מסוימת, הם נכנסים גם לרכב הפרטי.
   
 • השכרת אוהלים – כאשר מדובר בטיול משפחתי, בעיקר עם ילדים, אוהל הוא ציוד נדרש. לחברה אוהל המתאים לשמונה אנשים, גודלו ענק, בעל שתי כניסות נוחות ומרווחות, חלונות גדולים שבעה במספר, ומנגנון לפתיחה מהירה וקלה.
   
 • השכרת מחצלות – המחצלת הפכה לפריט בסיס בכל טיול, פיקניק או בילוי בים. המחצלות של החברה מתאימות לאירועים, טיולים, מחנאות ועוד. ניתן לקפל אותן, לשאת אותן ולבחור אותן בגדלים וגוונים שונים.
   
 • השכרת גנראטור– ישנם אירועים בטבע המצריכים חשמל או אמצעי חירום בטיולים. הגנראטור של החברה עובד ללא דלק, ועומד לרשותכם לכל מטרה או שימוש.
   
 • השכרת רשת צל -  דמיינו לעצמכם ישיבה תחת השמש הקופחת במשך שעות, לא אידיאלי ובריא בכלל. לשם כך מציעה החברה רשתות צל גדולות ופשוטות, הניתנות לתלייה ושימוש ומעבירות את הזמן בצל ובנעימים. הרשתות מתקפלות ונישאות בקלות.
   
 • השכרת צידנית – צידניות שימשו מימים ימימה לפיקניקים וטיולים, שמרו על המזון קר וטרי לאורך שעות. כיום הן משמשות בדיוק למטרות כאלו ובמקרים רבים, זקוקים להם כאשר ישנו אירוע טבע עם אלכוהול. הצידניות של החברה נוחות לנשיאה וקלות.

ניתן לראות את כל הציוד הזה ועוד ציוד לטיולים בעמוד השכרת ציוד לאירועים, השכרת מתנפחים לאירועים

לייבסיטי - בניית אתרים