חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

רעיונות מקוריים למסיבות ואירועים

אנשים רבים אשר מעוניינים לארגן אירועים שונים כגון ימי הולדת או פעילויות מקוריות לימי גיבוש ועוד, מחפשים אחר אפשרויות שונות אשר יגרמו להנאה ולכיף ויהיו מקוריות ומעניינות. האפשרויות משתנות החל ממבחר המקומות בהם ניתן לערוך את האירוע, אופציות לתפריטים שונים ואטרקציות רבות אשר ניתן לשלב באירועים שונים, החל ממסיבות פרטיות ועד לאירועים המוניים.

 

ישנן אפשרויות שונות לארגון של אירועים שונים. האטרקציות המוצעות הן רבות ומגוונות ומותאמות לכל אירוע וגיל. אחת האטרקציות המעניינות והמקוריות היא השכרת מתנפחים

רבים חושבים כי מתקנים מתנפחים להשכרה נועדו רק לילדים אך אין זה נכון. ישנם מתקנים מתנפחים רבים אשר מתאימים למבוגרים ולימי גיבוש וכיף אשר מכילים אלמנטים שונים ומאתגרים כגון קירות טיפוס, מגלשות מים, מקפצות ועוד.

 

מתקנים מתנפחים פופולריים בעיקר בימי הולדת לילדים החל מהגיל הרך ועד לנוער אשר המבחר הוא עצום והאתגרים משתנים. כל מתקן מיוצר בהתאם לגילאים מסוימים וניתן להזמין מתקנים מתאימים לכל שכבת גיל. הורים רבים אשר מעוניינים לערוך ימי הולדת לילדיהם, דווקא יתלהבו מהרעיון של מתנפחים להשכרה והצבתם בפארק שליד הבית או בחצר הגינה ואפילו בסלון מאשר לסגור במקום בו יש מתנפחים ושם לא תמיד יוכלו להבטיח כי המקום ייסגר בעבור האירוע והעלות גם כן יכולה להגיע לסכומים גבוהים.

ישנם מתקנים מתנפחים בגדלים שונים וניתן להזמין מתקנים בהתאם לגודל החצר הפרטית או הסלון וכו' על מנת לארגן מסיבה מגניבה לילדים בסביבה הביתית ומעבר לנוחיות גם לחסוך בעלויות.

 

גם באירועים לגדולים, כגון ימי גיבוש בעבודה או סדנאות למסיבת רווקות או מסיבת יום הולדת מקורית, ניתן להזמין מתקנים מתנפחים אשר מתאימים למבוגרים כגון קירות טיפוס, מקפצות, ספורט אתגרי ועוד. ניתן למצוא מתקנים רבים להשכרה במחירים נוחים אשר קלים להתקנה ולניוד ואף יהוו פעילות מהנה וחווייתית. מהר מאוד כולם ירצו להשתתף ולקחת חלק בזה והמתקנים יהוו פעילות מרכזית לאורך כל האירוע עד שלא יהיה צריך אפילו לארגן פעילות נוספת. כמובן שגם ניתן להתאים את המתקן לאופי האירוע או לתנאי מזג האוויר, לדוגמה, אם מדובר בימים קיציים וחמים, ניתן להזמין מתקן מתנפח מגלשת מים אשר ניתן להוסיף מים וקצף על מנת להפוך את זה לאירוע מים כיפי.

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים