חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

קצת על טרמפולינה
מה כדאי לבדוק כשרוכשים טרמפולינה?
כיום מוצעות בשוק טרמפולינות למכירה מסוגים שונים כאשר רוכשים טרמפולניה יש לשים לב שמדובר בטרמפולינה איכותית ובטוחה. בשל חשיפתה לתנאי מזג האויר השונים כמו חום, גשם, לחות ועוד, כאשר אנו רוכשים טרמפולינה, נבדוק כי היא אכן תוכל להיות אמידה לאורך זמן וכך תוכלו להפיק ממנה הן הנאה ממשוכת לאורך שנים רבות והן קפיצה בטוחה ומהנה. בדקו כי הטרמפולינה עומדת בתוי התקן, טרמפולינה שלא עומדת בתו תקן יכולה להוות סכנה או להשחק במהירות. כמוכן, דרשו אחריות עבור המוצר. טרמפולינות מורכבות מרכיבים קטנים ורגישים שעלולים להפגע או לההרס, אחריות עבור המוצר תבטיח לכם הנאה ממושכת מהמוצר. שימו לב, כיום בשוק מוצעות טרמפולינות למכירה זולות המפתות את הקונה אך בדיעבד מתגלה כי הזול-יקר ותאלצו לרכוש טרמפולינה חדשה.

קנו טרמפולינה לחצר הבית שלכם!

למה כדאי לקפוץ על טרמפולינה?
לקפיצה על טרמפולינה יתרונות רבים, הבולט מבינהם הוא ההנאה והכיף לכם ולילדכם. תוכלו להפוך את חצר הבית שלכם למגרש משחקים וחוויה עבור ילדכם וחבריהם.
נוסף על כך, מבחינה בריאותית לקפיצה על טרמפולינה יתרונות מובהקים. ראשית קפיצה ממושכת על טרמפולינה שורפת קלוריות רבות. ודאי תופתעו לשמוע שקפיצה על טרמפולינה שורפת יותר קלוריות מריצה או רכיבה על אופניים וזאת על פי מחקרים שבוצעו. מה גם שקפיצה על טרמפולינה תשפר את היכולות המוטוריות של ילדכם ותהווה חלק חשוב ומשמעותי בהתפתחותם.

למי מיועדת הטרמפולינה?
אמנם לפי ההנחה הרווחת קפיצה על טרמפולינה מיועדת אך ורק לילדים, אך מחקרים מוכיחים שקפיצה על טרמפולינה מפיגה מתחים וזוהי דרך מצויינת עבורכם לשבור את שגרת היום-יום, לשכוח לרגע מהחשבונות, העבודה, הנקיונות ולהנות. קפיצה על טרמפולינה מתאימה לכולם וכיום מוצעות טרמפולינות למכירה לכל הגילאים!


חזרה לדף השכרת מתנפחים לאירועים, מתנפחים להשכרה
לייבסיטי - בניית אתרים