חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

ציוד לגיל הרך
ציוד לגיל הרך – אירוע שמתאים לקטנטנים

הורים לילדים קטנים נתקלים באופן קבוע בבעיה מוכרת – כיצד להפעיל ולעניין את הילדים במהלך אירוע אליו מוזמנת המשפחה. לרוב מדובר על אירועים המתקיימים בצהרים – בר או בת מצווה, ברית או מסיבות יום הולדת.

הנושא עולה גם כאשר מארגנים מסיבות ייעודיות לגיל זה ומחפשים הפעלות ופעילויות המתאימות לגיל הרך, שהן בעלות צרכים ומאפיינים השונים מאלו של גילאים אחרים.

אירועים שבהם נוכחים ילדים קטנים דורשים התייחסות והיערכות מוקדמת – נושא הבטיחותית הופך להיות המאפיין החשוב ביותר, אשר בא לידי ביטוי במסגרת ההפעלות והמתקנים השונים עצמם, וגם בכל ההיערכות הנלווית.

כיום, ישנן אופציות רבות של פעילויות שכאלו, כמו גם בנוגע לאביזרים נלווים אשר מסופקים על ידי חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים, להן נישה ספציפית של ציוד לגיל הרך, אשר עונה על הצרכים של אוכלוסיה זאת ושל הוריהם.

מתנפחים להשכרה
בין המתקנים המזוהים ביותר עם גילאים אלו נמצאים מתנפחים להשכרה – מדובר על מתקנים העשויים גומי מתנפח בשלל צורות, צבעים וגדלים, וכאלו המכילים מגוון רחב של אפשרויות משחק. אלו מתקנים שנחשבים לבטיחותיים במיוחד לגיל הרך ומכאן הפופולאריות שלהם – המתקנים ידועים כעשויים מחומר גמיש, נטולי קצוות חדים או מאפיינים מסוכנים אחרים.

כמו כן, תמיד נלווה אליהם מפעיל מטעם החברה אשר משגיח על בטיחות הילדים וכי אף אחד מהם לא יצא מהמתקן ללא ליווי צמוד והשגחה.
מתנפחים שכאלו מהווים מעין גן משחקים קטן והם כוללים מגלשות, בריכות כדורים, מבוכים ומנהרות, טרמפולינות או תפאורה מושלמת לקיום הצגות שלמות מלאות השראה. "מיני דלמטים", "תומס הקטר" או "סופר סליידר" הם כולן דוגמאות למתקנים אהובים במיוחד על ילדים בגיל הרך שמהווים פעילות מושלמת באירועים מגוונים.

באירועים כגון בר מצווה או אפילו חתונות בשישי בצהרים זוהי אופציה מצוינת להעסקת הילדים באופן בטיחותי ומלא הנאה.

פעילויות עצמאיות או חברתיות
בריכות כדורים יכולות להיות חלק ממתקנים מתנפחים אך יכולות גם להגיע באופן עצמאי ולהוות מרכז פעילות לכמה ילדים בו זמנית. זוהי פעילות המעוררת את הדמיון ומפתחת יכולות מוטוריות – מאפיינים, אשר בשילוב הבטיחותיות הופכים אותן לאידיאליות עבור ילדים בגיל הרך. ניתן גם לשכור ג'ימבורי נייד שלם לאירועים עבור ילדים בטווח גילאים רחב - מדובר על מתחם פעילות מגוון ועשיר שיעסיק בהצלחה את כל הילדים – באופן עצמאי וגם יחד.

"פוני סקול" הוא ציוד לגיל הרך שמהווה את המילה האחרונה בתחום זה – מדובר על בובות פוני פרוותיות בגודל אמיתי אשר עליהן יכולים לרכוב הילדים ללא חשש ובאופן בטיחותי לגמרי. גם פעילות זאת מלווה במפעיל והיא מגיעה עם אופציות שונות – פוני הדוהר במהירות או בקצב איטי; פוני ההולך אחורה או קדימה וכ"ו. זוהי פעילות אקטיבית עבור הילדים וזהו יתרון נוסף שלה. ניתן להזמין פוני שכזה בליווי מתנפחים וכך לדאוג לכמה זירות פעילות מגוונות עבור הילדים.

חברות המתמחות בציוד שכזה ידעו להתאים לכל אירוע את השכרת מתנפחים המתקנים והאביזרים המתאימים לו, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לקטנטנים ולרווחתם.


קישורים מומלצים:השכרת פטריות חימום
לייבסיטי - בניית אתרים