חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

מתנפח להשכרה

השכרת מתנפחיםכך תספקו פעילות מוצלחת לילדיכם

הורים לילדים קטנים מכירים היטב את החיפוש המתמיד אחר פעילויות לילדים שיספקו להם עניין, יעודדו אותם לצאת החוצה ולעזוב מעט את הטלוויזיה והמחשב ויעוררו את הדמיון ואת היכולות השונות שלהם. הנקודה הזאת באה לידי ביטוי גם בכל הקשור לאירועים שונים, כמו מסיבות ימי הולדת, בריתות או בר מצוות שבהם יש לדאוג לעניין אטרקטיבי עבורם שימנע שעמום.

ראשית כל, כאשר אתם מעוניינים לספק לילדיכם עניין פעיל, חשבו על אחד אשר יוכל לנצל כמה שיותר את האנרגיות שלהם, בעיקר כאשר מדובר על גילאים רכים שעדיין לומדים ונהנים להפעיל ולגלות את גופם. מן הסתם, יהיו פעילויות אלו דינמיות כמה שיותר בכדי להפעיל את הדמיון, לעודד התפתחות מוטורית, ובכדי לעודד משחק ואינטרקציה חברתית בין הילדים עצמם. מתנפחים להשכרה הם דוגמה מצוינת לכך.

השכרת מתנפחים לגיל הרך

הגיל הרך (גילאי 0 4 בקירוב) מצריך מחשבה רבה בכל הקשור לפעילויות לילדים. בראש ובראשונה קיים נושא הבטיחותיות שמחייב זהירות רבה ובחירה קפדנית של הפעלות ואטרקציות עבורם. בהקשר זה מתאימים במיוחד מתנפחים שונים כיוון שהם עשויים מגומי חלק, ללא קצוות חדים. בנוסף, מתנפחים שמיועדים לגילאים אלו מספקים מעין מיני-מתחם שלם אשר מונע יציאה של הילדים מחוץ לו וכך שומר על הבטיחותיות.

מתנפחים מתאימים לגיל הרך כיוון שהם גם צבעוניים במיוחד, מעוררים דמיון וכוללים מגוון רחב של אפשרויות משחק, החל מבריכת כדורים רכים ועד מגלשות. כאשר אתם מעוניינים להשכיר מתנפחים לאירוע שיהיו בו ילדים בגילאים אלו בחרו בשניים שלושה מתקנים מתנפחים שיוכלו להכיל את כל כמות הילדים בהצלחה, וכמובן וודאו כי יהיה במקום נציג מטעם החברה המשכירה אשר ישגיח כי הכל יתנהל כשורה. 

מתנפחים לכל הגילאים

מתנפחים להשכרה יכולים להתאים מאוד גם לאירועים שבהם אמורים להיות ילדים גדולים יותר, אפילו עד גילאי 18. המבחר הגדול של מתקני המתנפחים שבשוק מספק אטרקציות מיוחדות, כגון מתנפחים שמתאימים במיוחד לעונת הקיץ ולאירועי צהרים אשר כוללים מגלשות מים ובריכות, או מתקן "השור הזועם" שפופולרי מאוד בשנים האחרונות. אפשרות נוספת היא מתנפחים אשר מספקים מעין חלל או תפאורה להעלאת הצגות ומופעים, אשר לרוב מלווים במפעיל ייעודי לנושא. 

בשנים האחרונות, עם המודעות ההולכת וגוברת לאספקה של עניין עבור הצעירים שנוכחים באירועי "מבוגרים", השכרת מתנפחים תופסת מקום של כבוד כיוון שהיא מוצלחת במיוחד ומספקת מעין מתחם שלם של פעילות. במיוחד פופולריים מתקנים אלו במסיבות ימי הולדת של ילדים קטנים, אשר בהן הם תופסים מקום של כבוד ולא ניתן לוותר עליהם. במידה ואתם מעוניינים להשכיר מתנפחים לאירוע שלכם פנו לחברה אשר יכולה לספק לכם מגוון אפשרויות וייעוץ מקצועי אשר באמצעותו תוכלו להתאים את המתקנים לאוכלוסייה הצעירה. חשוב לוודא לפני האירוע את כמות הילדים שצפויים להגיע ואת גיליהם וכך להיערך מראש בהצלחה.

 
לייבסיטי - בניית אתרים