חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

מתנפחים להשכרה - לימי הולדת שמחים במיוחד של גני ילדים
כאשר הילדים שלנו הולכים לגן אנחנו רוצים לשמח אותם מאוד. השמחה של הילדים שלנו חשובה במיוחד. יש הרבה דרכים שאנחנו יכולים לשמח בעזרתן את הילדים שלנו. כאשר אנחנו מארגנים מסיבות ימי הולדת שמחות לילדים שלנו בגן אנחנו יכולים לגרום להם להיות מאושרים מאוד. בכל מסיבת יום הולדת בגן אנחנו רוצים להפתיע את הילדים ולגרום להם להנאה רבה. אנחנו יכולים לגרום לילדים שלנו להיות הרבה יותר שמחים במסיבות יום הולדת, אנחנו יכולים להשכיר במיוחד למסיבה מתנפחים. מתנפחים להשכרה יכולים לסייע לנו להפוך כל מסיבה של ילדים בגיל גן למסיבה שהיא חגיגה של ממש. על המתנפחים הילדים שלנו יוכלו להשתולל ולרוץ ולעשות מה שילדים עושים הכי טוב - לשחק ולהינות.

מתנפחים להשכרה - לאירועים של גני ילדים בחגים
מתנפחים להשכרה יכולים להתאים מאוד לאירועים של גני ילדים בחגים. אם אנחנו רוצים להפוך אירועי חג בגני ילדים לאירועים שמחים ואיכותיים יותר אנחנו חייבים להשקיע בסוג הפעילות שאנחנו מציעים בהם לילדים. הפעלות על גבי מתנפחים יכולות להתאים מאוד לילדים בגילאי 3 עד 6.
פעילויות אלו יכולות לגרום לילדים שלנו להשתתף באופן פעיל במסיבה ובאירוע של החג. הפעלה זו יכולה לעניין מאוד את הילדים שלנו ולגרום להם להשתתף במסיבה דרך משחק ויצירה. ילדים אוהבים מאוד לשחק וכאשר אנחנו מעודדים אותם לשחק אחד עם השני באמצעות גירויים שונים כמו מתנפחים אנחנו מעודדים אותם להיות חברותיים, תקשורתיים ויצרתיים יותר.

מתנפחים להשכרה - ושדרוג אירועים של ילדים בגיל גן
מתנפחים להשכרה יכולים לשדרג מאוד אירועים בגני ילדים. אם אנחנו רוצים שהאירועים בגן הילדים שלנו יהיו אירועים מיוחדים יותר שיש בהם אופי ותוכן אנחנו יכולים לדאוג שיהיו בהם מתקנים מתנפחים. מתקנים אלו הם לא רק מתקנים שהילדים שלנו נהנים לשחק בהם - יש להם גם ערך חינוכי. מתקנים אלו יכולים לסייע לנו ללמד את הילדים שלנו איך לחכות בסבלנות בתור, איך לשתף ילדים אחרים במשחקים שלהם וגם ערכים גופניים אחרים כמו למשל איך לשמור על שיווי משקל. משחק במתקנים אלו יכול לאפשר לילדי הגן להתחבר אחד לשני וגם להתחבר לאחים הגדולים יותר שלהם שיכולים גם להינות ממשחק על גבי המתקנים. חשוב להדגיש שמתקנים אלו בטוחים מאוד והשימוש בהם הוא בטוח לכל ילד, כך שאנחנו יכולים פשוט לתת לילדים שלנו להינות מתחושה של חופש ואתגר.


לייבסיטי - בניית אתרים