חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

 מתנפחים להשכרה במרכז

מתנפחים להשכרה במרכז הינם מתקנים מתנפחים הם מתקנים העשויים מבד ייחודי,ומנופחים על ידי מפוח אוויר חשמלי. מתנפחים להשכרה במרכז מגיעים בשלל צורות וגדלים, ומותאמים במיוחד על ידי צוות חברת T-rentשהינה מהחברות המובילות בתחום. ישנם מתנפחים להשכרה במרכז לאירועים מסוגים שונים, ובכללם למסיבות בריכה הכוללות מתקני מים, כגון מגלשות מים ומגלשות קצף. חברת T-rent, קיימת כבר 12 שנה, ובזמן זה היא צברה מוניטין מתמשך בתחום זה. מתקנים מתנפחים מיוצרים בעולם כל הזמן, ואחד היתרונות של חברת T-rent הוא שהיא אינה קופאת על השמרים, ומקפידה להתעדכן בתחום כל העת, ולרכוש מתקנים חדשים ומגניבים.

נהנים כמו בלונה פארק

מדובר בהוצאה שאינה יקרה ושווה לכל כיס. השכרת מתנפחים במרכז איננה יקרה ביחס לאלטרנטיבות האחרות כמו קוסם או ליצן, ולא פחות מהנה מהן. עבור רוב הילדים, אותם אלה שאוהבים לרוץ, להשתולל ולקפוץ, מתנפחים הם האפשרות הטובה ביותר מבין כל האלטרנטיבות האחרות. דמיינו את הילדים שלכם בלונה פארק, נכון שהם ייהנו להיות שם? אותה תחושה תהיה להם גם על המתקנים המתנפחים. בין אם מדובר באירועים שבהם הילדים מכירים זה את זה, ובין אם מדובר באירועים בהם הילדים אינם מכירים זה את זה הם ייהנו, כי כשמדובר במתקנים כיפיים כמו מתקנים מתנפחים, הילדים יוצרים חברויות מהר מאוד, והמכנה המשותף ביניהם הוא ההנאה מהמתקנים.

אטרקציה נהדרת לילדים ולמבוגרים כאחד

השכרת מתקנים במרכז מהווה אטרקציה הן עבור ילדים גדולים וקטנים, והן עבור המבוגרים אשר זוכים לראות את ילדיהם נהנים. מתנפחים להשכרה הינם מתקנים מומלצים לאירועים עבור ילדים כגון ימי הולדת ופעילויות כיתתיות,וגם עבור אירועים למבוגרים הכוללים ילדים, כגון בת מצוות ובריתות.ישנם גם מתנפחים לאירועים באווירה קיצית הכוללים בריכה ומים יום כיף, כגון - מגלשות קצף,ומגלשות מים מיוחדות.הצבת מתקן מתנפח באירוע, מהווה ללא ספק אטרקציה מיוחדת שרוב הילדים לא חוו עדיין, וחלקם אף לא ידעו על קיומה. הם ירוצו, יקפצו, יטפסו, יתגלשו, וייהנו מאחת האטרקציות הנהדרות שאירוע יכול לכלול.

מעוניינים באירוע הכולל מתנפחים ? פנו לחברת T-rent

בין אם אתם חוגגים אירוע לילדים כגון יום הולדת, ובין אם אתם חוגגים אירוע למבוגרים הכולל גם ילדים כגון בת מצווה או ברית, השכרת מתנפחים היא אופציה מעולה בשבילכם. פנו לחברת T-rent, ותזכו לערוך אירוע שיעשה כיף לילדים שייהנו להשתובב בו, ויעלה חיוך רחב על פניהם של המבוגרים, שירוו נחת מכך שילדיהם נהנים, ובנוסף יזכו לזמן איכות עם חבריהם.
קרא עוד:השכרת מתנפחים
קרא עוד:השכרת דוכני מזון

 

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים