חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

השכרת שולחנות משחק לבר מצווה

האם אתם מחפשים להפוך את האירוע שלכם לאטרקטיבי ומיוחד? השכרת שולחנות משחק הינה הפתרון האולטימטיבי לכל אירוע. שולחנות משחק לאירועים מתאימים לכל גיל ועבור כל אירוע.חברת T-rent  הינה חברה הפועלת בתחום השכרת הציוד לאירועים כבר 12 שנים,ובזמן זה צברה ניסיון רב ומוניטין בתחום. חברת T-rent מציעה לכם השכרת שולחנות משחק במחיר לא יקר,אשר הופכים כל אירוע לחוויה מושלמת. בחברת T-rentתמצאו השכרת שולחנות משחק במגוון של גדלים וסוגים.

אילו שולחנות משכירה חברתT-rent?

שולחן הוקי אוויר-  שולחן ההוקי אוויר של חברת T-rentהינו שולחן משחק חזק ומעוצב. שולחן ההוקי אוויר, מדמה מגרש הוקי קרח אמתי.כל משתתף מקבל ידית שבעזרתה הוא מכה בדסקית, מתוך מטרה להכניס אותה לתוך השער של היריב. מנצח – מי שהבקיע את מירב השערים. השכרת שולחנות משחק לבר מצווה, ההוקי  בחברת T-rentהינה מומלצת ביותר, היות והם חדישים ואיכותיים ביותר, בדומה לכל שולחנות המשחק שהחברה מציעה.

שולחן כדורגל–עבור מי שאינו מכיר את שולחן הכדורגל המפורסם, נסביר שמדובר במגרש כדורגל מוקטן עם 11 שחקנים מפלסטיק בכל קבוצה, ממש כמו במשחק הכדורגל האמתי. איך מזיזים את השחקנים? לאורכו של השולחן ישנן מספר ידיות המורכבות ממוטות מתכת, שאותן ניתן לסובב, ועל ידי אנרגיית הסיבוב להכות בחלק האחורי של רגלי השחקנים לכיוון שער היריב. המנצח כמובן הוא זה שהבקיע את מספר השערים הרב ביותר. שולחן הכדורגל של חברתT-rent הוא שולחן משוכלל שמתאים לקבוצות של עד ארבעה שחקנים בכל משחק.

שולחן סנוקר–שולחן הסנוקר הוא בעצם דגם מוקטן של שולחן סנוקר אמתי, ובצדדיו מספר חורים. מטרת המשחק היא להכות בכדורים באמצעות מקל סנוקר, שדחיפתו קדימה נותנת להם מכה חזקה, שאם היא נעשית באופן מדויק, הכדור ייכנס לחור. יש חשיבות רבה לצבעי הכדורים במשחק הסנוקר, ישנו כדור לבן שבו מכים על מנת שהוא יפגע בכדורים האחרים ויכניס אותם לחורי השולחן אך אסור שהוא עצמו ייכנס אליהם, ישנו כדור שחור שצריך להכניסו אך ורק משהסתיימו כל הכדוריםהאחרים למעט הלבן, וכדורים צבעוניים שלכל אחד מהם ניקוד שונה. מנצח - מי שהגיע למספר הנקודות הגבוה ביותר. שולחן הסנוקר של חברתT-rent הינו חזק, יפה ומעוצב.

שולחן פוקר -  שולחן הפוקר הפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות במגוון אירועים, וכמשחק ביתי שמוזמן לאו דווקא במסגרת אירועים, אלא כשיושבים כמה חברה ומשחקים. שולחן הפוקר הינו שולחן הבנוי בצורת חצי עיגולכאשר כל שחקן מקבל חמישה קלפים,ומטרתו היא להגיע להרכב קלפים שנחשב לאיכותי ביותר.האדם שזוכה בהרכב המוצלח ביותר, זוכה בז'יטונים המדמים כסף אמתי והמנצח הוא מי שגרף את מספר הז'יטונים הרב ביותר. שולחן הסנוקר של חברת T-rentהוא מהמתקדמים בשולחנות הפוקר לאירועים.

שולחן רולטה- שולחן כמו שראיתם אם ביקרתם בווגאס או שצפיתם בו בערוצי הספורט, מתאים לכל אירוע או מפגש עם החבר'ה . בשולחן הכדורגל של חברת T-ren t,הדפסי המספריםהינם מקצועיים, נקיים וברורים, רגלי השולחן חזקות ויציבות, לבד השולחן הוא איכותי,והצבע הירוק שלו הוא ממש תאווה לעיניים. ומה לגבי הרולטה עצמה? מדליקה ממש כמו שראיתם בטלוויזיה או בווגאס!
קרא עוד:מתנפחים להשכרה
קרא עוד:שולחן סנוקר להשכרה

 

לייבסיטי - בניית אתרים