חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

השכרת ציוד לכל אירוע
יש לכם אירוע גדול וחשוב שאתם רוצים להפוך אותו לבלתי נשכח וגם על הדרך לחסוך בהוצאות? לנו יש את הפתרון בשבילכם.

השכרת ציוד לכל אירוע הינו רעיון שתפס תאוצה בשנים האחרונות וכל הזמן הולך וגדל. השכרת ציוד לאירועים הינו פתרון קל ויעיל שיכול לשרת את הצרכים שלכם בקלות, ביעלות ובמחיר נוח לכל כיס.

ראשית, אליכם לרכז רשימת ציוד כללית שלפי דעתכם תספק את כל הציוד הנדרש לאירוע שלכם כמובן שתוכלו להיעזר בנציג שירות של החברה בה תתעניינו. לאחר מכן תפנו לחברה שנראית לכם מתאימה ותעזרו בה לרשימה סופית של ציוד.

כדי להגיע לרשימה סופית של ציוד כדי לדעת מראש את כמות האורחים המוזמנים וכך יהיה יותר קל להתאים את כמות הציוד נדרשת. מומלץ להזמין כמות מדויקת של ציוד או טיפה יותר כדי שהאירוע לא יראה ריק,אם לדוגמה מדובר בכיסאות מומלץ להזמין כמה כסאות סייפר אך לא יותר מידי שהאירוע לא יראה ריק מידי.

מומלץ לחשוב פעמים על כל מוצר שמשכירים, לדוגמה אם משכירים שולחנות משחק רצוי להשכיר בפרופורציה שנכונה ומתאימה לאירוע. אם לאירוע מוזמנים ילדים רבים אז הכמות של שולחנות המשחק צריכה להיות גדולה יותר. אך אם באירוע כמות הילדים היא לא גדולה כל כך כדי לבחור מספר שולחנות בודדים כדי שתמיד ישחקו בשולחנות ושלא יישארו שולחנות משחק ריקים.

היתרון הגדול של השכרת מתנפחים לאירועים הוא שהתחום כל כך גדול ורחב שכמעט אפשר להשכיר כל דבר שיעלה לכם בראש וכך לא תצטרכו לקנות במיטב כספכם היקר.


השכרת מתנפחים לאירועים הינו פתרון פשוט קל ונוח שיחסוך לכם כל מאמץ ושקל מיותרים.
לייבסיטי - בניית אתרים