חבילות מטריפות לאירועים!
  השכרת ציוד לאירועים
  השכרת מתנפחים
  השכרת ג'ימבורי
  שולחנות משחק לאירועים
  השכרת דוכני מזון
  פתרונות חימום קירור
  השכרת עמדות קליעה
  השכרת מולטימדיה
  השכרת קארטינג פדלים
 
 
 
 
 
 
 
  שירות לקוחות
  גלריה
  אודות T-rent
  בין לקוחותינו
  לקוחות מספרים
  מאמרי ידע
  שאלות ותשובות
 

השכרת גנרטור לאירועים


החלטתם לארגן אירוע בחצר ביתכם, בחיק הטבע או על שפת הים. בחרתם מקום מקסים, מועד מוצלח, דאגתם להזמין את כל האורחים, לארגן קייטרינג טעים ולתכנן את התכנית המרכזית. אבל דבר אחד מרכזי חסר חשמל! בלי חשמל לא יהיה ניתן להפיק את האירוע בהצלחה מכל הבחינות, ולכן חשוב קודם כל לוודא כי יהיה באירוע מקור שיוכל לספק אותו באופן איכותי וללא הפרעות באמצעות גנרטור כמובן.

גנרטור הוא ללא ספק המצאה מעולה, שפותרת את הבעיה של אספקת מקור חשמל לאירועים אשר מתקיימים תחת כיפת השמיים. אלא, שלרובנו אין מכשיר שכזה בבית, הממתין שנשתמש בו. לכן, כאשר מתכננים באופן עצמאי הפקת מסיבה או אירוע, חשוב לדאוג מבעוד מועד להשכרת גנרטור מתאים כחלק בלתי נפרד מההכנות לאירוע, ואפילו כבסיס להתארגנות כולה.

השכרת גנרטור מקצועי

כאשר אתם מעוניינים לשכור גנרטור בראש ובראשונה חשוב לפרט בפני החברה המשכירה את כמות האנשים, מיקום האירוע ובעיקר לשם מה הוא נחוץ, כלומר מהם הגורמים אשר זקוקים לחשמל (קריוקי, תאורה, הגברה, מתקני מתנפחים, עמדות מולטימדיה וכ"ו). ישנם אלמנטים שלא דורשים גנרטור "רציני" ואילו אחרים דווקא כן. שכירה של גנרטור שאינו מתאים לצרכים שוות ערך לגנרטור מקולקל או למחסור בגנרטור ולכן חשוב מאוד לפרט את כל המרכיבים באופן המדויק ביותר.

בדרך כלל, קיימים 3 דגמים של גנרטורים פופולריים לאירועים: 2300w - שמתאים להפעלה של מתקן מתנפחים לדוגמה; - 2800w שמתאים לציוד טכנולוגי עדין יחסית; ו - 6000w  - הדגם הגדול ביותר, שיכול להפעיל כמה מכשירים חשמליים יחד. לפני השכרת גנרטור וודאו כי אתם יודעים כיצד להפעיל את הגנרטור, ובמידת הצורך בקשו הדרכה מהחברה המשכירה. זאת בכדי להימנע ממצב של תקלות או בעיות בזמן האירוע עצמו.

הפקת אירוע בקלי קלות

מומלץ לבצע בדיקה לאיכות ולתקינות הגנרטור במעמד ההזמנה וכמובן טרם האירוע בכדי למנוע תקלות או עיכובים. אם מדובר על חברה מקצועית אשר משכירה את הציוד סביר להניח כי ניתן יהיה לסמוך על כך שמדובר במתקן איכותי ופעיל. וודאו כי כל החיבורים החשמליים נעשים באופן קפדני ולפי ההנחיות, ומקמו את הגנרטור במקום אשר יאפשר לו לפעול ללא הפרעות, כלומר במקום צדדי נטול "סכנות" כגון נוזלים או מעבר אנשים.

במידה ואתם חושבים האם כדאי להפיק אירוע או מסיבה בכוחות עצמכם ולהזמין את הציוד בנפרד אל דאגה! מדובר במשימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית ויותר מזה אירועים שמתקיימים בחצר הבית או בחיק הטבע נחשבים לאירועים מיוחדים מאוד ולמוצלחים מבחינת אווירה, כך שההשקעה בהחלט משתלמת. יחד עם זאת, חשוב להקפיד ליצור קשר עם חברה שמתמחה בנושא השכרת מתנפחים,  בהשכרת ציוד לאירועים, לרבות גנרטורים, אשר תספק את כל ההיבט של האבזור והתשתית. החברה הנכונה תספק את כל המרכיבים ותאפשר לכם לחוש כמארגני אירועים מקצועיים.

 

לייבסיטי - בניית אתרים